Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
Wakenhyrst
Pret: 9893 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 355102
Autor(i): Michelle Paver
Editura: Editura Head of Zeus
Anul aparitiei: 2019
Limba: engleza
Tip coperta: cartonata
ISBN: 9781788549561
Categorii: Carte straina, Fiction, Genre Fiction, Horror & ghost stories, Carti in Engleza, Carti
The bestselling author of }Dark Matter{ and }Thin Air{ returns with a gothic thriller about murderous obsession and one girl's longing to fly free, in the tradition of Stoker, Shelley, Neil Gaiman and Sarah Perry.
Alte carti de MICHELLE PAVER:
8573 lei
Stoc furnizor
Wakenhyrst 2019
9893 lei
Stoc furnizor
6922 lei
Stoc furnizor
5593 lei
Stoc furnizor
Outsiders 2013
5382 lei
Stoc furnizor
Alte carti din colectia RAO PENTRU COPII:
2999 lei
In stoc
1490 lei
Stoc furnizor
Pongwiffy 2005
1999 lei
Doar 1 in stoc!
2450 lei
Doar 1 in stoc!
2499 lei
Doar 2 in stoc!
Alte carti din aceeasi categorie:
16900 lei
Stoc furnizor
-25%
19501454 lei (-25%)
In stoc
Alte carti de la EDITURA RAO BOOKS:
-26%
73995431 lei (-26%)
In stoc
-30%
34002380 lei (-30%)
In stoc
-30%
30002100 lei (-30%)
In stoc
-40%
44002640 lei (-40%)
In stoc
-9%
24002160 lei (-9%)
Doar 2 in stoc!
495 lei
Stoc furnizor
495 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL