NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Soulmates

Preț: 55.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 227395
Autor(i): Holly Bourne
Editura: Editura Usborne Publishing Ltd
Anul aparitiei: 2013
Limba: engleza
ISBN: 9781409557500
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Teenage romance, Carti in Limba Engleza, Carti
Fans of Louise Rennison, Sophie McKenzie and Cassandra Clare will love this highly commercial new novel which is poised to take the YA market by storm. After a chance meeting at a local band night, Poppy and Noah find themselves swept up in a whirlwind romance unlike anything they've ever experienced before. But is there such a thing as a happy ending? Ages: 14+
Alte carti de HOLLY BOURNE:
47.94 lei
Stoc furnizor
52.73 lei
Stoc furnizor
45.00 30.05 lei -33%
In stoc
47.94 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
Drama 2012
62.93 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL