Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
Cărți Manuale Jucării Diverse Promoții Info
Promoții

Tell No Tales

Pret: 10002 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 224662
Autor(i): Eva Dolan
Editura: Editura Harvill Secker
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9781846557781
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Genre Fiction, Crime & mystery, Carti in Limba Engleza, Carti
Detectives Zigic and Ferreira must investigate a hit-and-run that leaves two migrant workers dead and a series of horrific killings, seemingly with a Neo-Nazi motivation, that are captured on CCTV. For fans of Denise Mina, Susan Hill and James Oswald.
Alte carti de EVA DOLAN:
5273 lei
Stoc furnizor
5593 lei
Stoc furnizor
4893 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
5273 lei
Stoc furnizor
5933 lei
Stoc furnizor
11542 lei
Stoc furnizor
5273 lei
Stoc furnizor
11542 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA HARVILL SECKER:
10194 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
13082 lei
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL