NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Tell No Tales

Preț: 100.02 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224662
Autor(i): Eva Dolan
Editura: Editura Harvill Secker
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9781846557781
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Genre Fiction, Crime & mystery, Carti in Limba Engleza, Carti
Detectives Zigic and Ferreira must investigate a hit-and-run that leaves two migrant workers dead and a series of horrific killings, seemingly with a Neo-Nazi motivation, that are captured on CCTV. For fans of Denise Mina, Susan Hill and James Oswald.
Alte carti de EVA DOLAN:
52.73 lei
Stoc furnizor
55.93 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
85.73 40.99 lei -52%
In stoc
61.52 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
Black Run 2015
100.02 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA HARVILL SECKER:
101.94 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
130.82 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL