NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

First Frost

Preț: 107.72 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224484
Autor(i): Sarah Addison Allen
Editura: Editura Hodder & Stoughton
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9781444787122
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
Trade paperback. A sequel to Sarah Addison Allen's debut novel }Garden Spells{, this returns to the magical world of the Waverley women. With appeal to fans of Alice Hoffman, Cecelia Ahern and Joanne Harris.
Alte carti de SARAH ADDISON ALLEN:
49.90 34.93 lei -30%
In stoc
24.90 17.43 lei -30%
Stoc limitat!
24.90 17.43 lei -30%
In stoc
Lost Lake 2015
55.93 lei
Stoc limitat!
36.00 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
Rye Man 2015
69.22 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
Until You 2014
69.22 lei
Stoc furnizor
Best of Me 2014
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL