Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

We Are Not Ourselves

Cod produs: 224191
Autor(i): Matthew Thomas
Editura: Fourth Estate
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9780007548323
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 62.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Now in paperback, this debut novel combines an intimate story of a family and an epic of the American century. With appeal to fans of John Irving and Chad Harbach. '}We Are Not Ourselves{ took 10 years to write, and justifies every one of them.' Helen Dunmore, }Guardian{ *Also appeared in March Buyer's Notes*
Alte carti de MATTHEW THOMAS:

Pret: 90.93 lei

Pret: 118.93 lei

Pret: 62.93 lei
Alte carti din aceeasi categorie:

Pret: 56.25 lei
Timeless 1986

Pret: 33.75 lei

Pret: 33.75 lei

Pret: 67.50 lei

Pret: 57.30 33.00 lei (-42%)
In stoc
Alte carti de la FOURTH ESTATE:

Pret: 89.94 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei
Way Inn 2015

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei
© 2019 LIBRARIE.NET SRL