Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
We Are Not Ourselves
Pret: 6922 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 224191
Autor(i): Matthew Thomas
Editura: Editura Fourth Estate
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9780007548323
Categorii: Modern fiction, General & Literary Fiction, Fiction, Carte straina, Carti in Engleza, Carti
Now in paperback, this debut novel combines an intimate story of a family and an epic of the American century. With appeal to fans of John Irving and Chad Harbach. '}We Are Not Ourselves{ took 10 years to write, and justifies every one of them.' Helen Dunmore, }Guardian{ *Also appeared in March Buyer's Notes*
Alte carti de MATTHEW THOMAS:
10002 lei
Stoc furnizor
11893 lei
Stoc furnizor
6922 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
5900 lei
Doar 1 in stoc!
5625 lei
Doar 1 in stoc!
4950 lei
Doar 1 in stoc!
Love Songs 2008
3938 lei
Doar 1 in stoc!
5933 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
9093 lei
Stoc furnizor
-4%
81007695 lei (-4%)
Stoc furnizor
-5%
2300021850 lei (-5%)
Stoc furnizor
1600 lei
Stoc furnizor
1500 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL