NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
My Name Is Lucy Barton
Preț: 59.33 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 291142
Autor(i): Elizabeth Strout
Editura: Editura Viking
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9780241248782
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
Paperback edition of the latest novel from the author of the Pulitzer Prize winning }Olive Kitteridge{, this was longlisted for the Man Booker Prize. With appeal to fans of Anne Tyler, Carol Shields and A.M. Homes. 'A glorious novel, deft, tender and true. Read it' }Sunday Telegraph{
Alte carti de ELIZABETH STROUT:
98.93 lei
Stoc furnizor
59.33 lei
Stoc furnizor
39.90 27.93 lei -30%
In stoc
39.90 27.93 lei -30%
In stoc
Alte carti din aceeasi categorie:
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
Waterland 2015
62.93 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA VIKING:
89.94 lei
Stoc furnizor
Chop Chop 2014
90.93 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
30.00 lei
Stoc furnizor
51.90 lei
Stoc furnizor
62.50 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2022 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL