Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
Cărți Manuale Jucării Diverse Promoții Info
Promoții

Lab Girl

Pret: 13082 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 275687
Autor(i): Hope Jahren
Editura: Editura Virago
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780349006192
Categorii: Plant life: general, Natural History, Country Life & Pets, Sport, Travel and Leisure Interests, Carti in Limbi Straine, Carti in Limba Engleza, Carti
An illuminating memoir from a scientist, which describes the author's work, her intense relationship with plants, seeds and soil, and her insights into nature. With appeal to fans of Oliver Sacks and Temple Grandin.
Alte carti din aceeasi categorie:
12533 lei
Stoc furnizor
6593 lei
Stoc furnizor
9093 lei
Stoc furnizor
17465 lei
Stoc furnizor
13475 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA VIRAGO:
8994 lei
Stoc furnizor
River 2015
6922 lei
Stoc furnizor
7692 lei
Stoc furnizor
Walk Home 2015
6922 lei
Stoc furnizor
11542 lei
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL