NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Lemonade Sky

Preț: 46.12 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 232428
Autor(i): Jean Ure
Editura: Editura Harper Collins Childrens Books
Anul aparitiei: 2012
Limba: engleza
ISBN: 9780007431649
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, School stories, Carti in Limba Engleza, Carti
The latest novel from the author of the }Frankie Foster{ books. Follows the fortunes of 3 sisters whose mum suffers from bipolar disorder. With appeal for fans of Jacqueline Wilson, Sue Limb and Cathy Cassidy. Ages: 9+
Alte carti de JEAN URE:
48.93 lei
Stoc furnizor
Jelly Baby 2014
41.93 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
41.93 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
Wonder 2013
52.73 lei
Stoc furnizor
Crush 2016
41.94 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
46.13 lei
Stoc furnizor
35.94 lei
Stoc furnizor
46.12 lei
Stoc furnizor
46.12 lei
Stoc furnizor
46.12 lei
Stoc furnizor
46.12 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL