CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
Unde esti in noaptea asta
Unde esti in noaptea asta
Pret de lista: 5900
Preț: 5309
Reducere: 591 lei (10%)
  • Carte în stoc
  • Livrare estimativă în 2 zile
  • Preț promoțional valabil în limita stocului. Vezi regulament promoție.
Cod produs: 436210
Autor(i): Alessandro Robecchi
Editura: Editura Cartea Romaneasca Educational
Colectia: Proza
Anul aparitiei: 2022
Nr. pagini: 278 pagini
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9786060571186
Categorii: Fictiune, Proza contemporana, Literatura universala, Carti
Împinge cu mici smucituri nervoase un cărucior de supermarket care se împiedică rău în crăpăturile trotuarului, se clatină, se înclină. La fel se înclină și el și, ca și sacoșele și zdrențele din cărucior, pare pe punc-tul de a cădea dintrun moment în altul. Are ghete vechi, una cu o gaură în vârf ce pare un zâmbet fără dinți. În schimb zâmbetul lui nu există, sau nu se vede, pentru că are barba lungă, iar putoarea… deh, putoarea nu te prea îndeamnă să te apropii ca să verifici. Și apoi, dacă bătrânul vagabond zâmbește sau nu, nu e un lucru care să intereseze pe cineva: cartierul acela și romantismul pe bază de boschetari sunt două chestiuni foarte îndepărtate una de cealaltă.

Alte carti de ALESSANDRO ROBECCHI:
Despre furie si despre vant
54.00 51.30 lei -5%
Stoc limitat!
Nu e un cantec de dragoste
45.00 40.50 lei -10%
Stoc limitat!
Alte carti din colectia PROZA:
O vara cu Montaigne
47.00 42.30 lei -10%
Stoc furnizor
In casa bunicilor
37.00 31.45 lei -15%
In stoc
Moscova-Petuski
57.00 lei
Stoc limitat!
Zilele si noptile unui student intarziat
72.00 lei
Stoc limitat!
Huliganii
Huliganii 2023
81.00 68.85 lei -15%
Stoc limitat!
Alte carti din aceeasi categorie:
Clipa
Clipa 2020
25.00 18.75 lei -25%
Stoc limitat!
Copilul ascuns
54.99 49.49 lei -10%
Stoc limitat!
Sub soarele din Positano
49.00 lei
Stoc limitat!
Poveste despre dragoste si intuneric
65.00 53.30 lei -18%
Stoc limitat!
Padurea Hoia-Baciu poarta intre doua lumi
35.00 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2024 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL