NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
Golden Tresses of the Dead
Preț: 112.13 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 350149
Autor(i): Alan Bradley
Editura: Editura Orion
Anul aparitiei: 2019
Limba: engleza
Tip coperta: cartonata
ISBN: 9781409172918
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, Genre Fiction, Crime & mystery, Carti in Limba Engleza, Carti
Historical cosy crime for fans of Agatha Christie and Horowitz's }Magpie Murders{. Teen chemist and amateur detective Flavia de Luce attends a wedding where a severed finger is found in the cake, sending de Luce out for the identity of both victim and killer.
Alte carti de ALAN BRADLEY:
69.22 lei
Stoc furnizor
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Alte carti din aceeasi categorie:
53.82 lei
Stoc furnizor
Mistress 2014
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
132.00 118.80 lei -10%
Stoc limitat!
Alte carti de la ORION:
53.94 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
130.82 lei
Stoc furnizor
Wild Oats 2015
69.22 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET TWITTER LIBRARIE.NET
© 2023 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL