NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Cărți Manuale Jucării Diverse Recomandări Info

What Was Promised

Preț: 69.22 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224427
Autor(i): Tobias Hill
Editura: Editura Bloomsbury Publishing
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781408840924
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
A powerful, multi-layered novel of London and its children, reaching across 40 years and capturing a city and a people in a time of tumultuous change. In the vein of Colum McCann and Andrea Levy's }Small Island{. This is Hill's first book with Bloomsbury.
Alte carti de TOBIAS HILL:
130.82 lei
Stoc furnizor
Skin 2015
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
Orphan Sky 2015
76.92 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
21.00 lei
Stoc limitat!
62.93 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL