Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
What Was Promised
Pret: 6922 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 224427
Autor(i): Tobias Hill
Editura: Editura Bloomsbury Publishing
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781408840924
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
A powerful, multi-layered novel of London and its children, reaching across 40 years and capturing a city and a people in a time of tumultuous change. In the vein of Colum McCann and Andrea Levy's }Small Island{. This is Hill's first book with Bloomsbury.
Alte carti de TOBIAS HILL:
13082 lei
Stoc furnizor
Skin 2015
6922 lei
Stoc furnizor
6922 lei
Stoc furnizor
6922 lei
Stoc furnizor
6922 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
1500 lei
Stoc furnizor
Requiem 1989
3000 lei
Doar 1 in stoc!
2250 lei
Doar 2 in stoc!
-15%
16001345 lei (-15%)
In stoc
© 2020 LIBRARIE.NET SRL