Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

What Was Promised

Cod produs: 224427
Autor(i): Tobias Hill
Editura: Bloomsbury Publishing
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781408840924
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 62.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A powerful, multi-layered novel of London and its children, reaching across 40 years and capturing a city and a people in a time of tumultuous change. In the vein of Colum McCann and Andrea Levy's }Small Island{. This is Hill's first book with Bloomsbury.
Alte carti de TOBIAS HILL:

Pret: 118.93 lei
Skin 2015

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei
Alte carti din categoria CLASICA:

Pret: 81.00 75.63 lei (-6%)
In stoc

Pret: 30.00 lei

Pret: 56.25 lei

Pret: 28.13 lei
Alte carti din categoria MUZICA:

Pret: 9.99 7.35 lei (-26%)
In stoc
Traiesc 2019

Pret: 11.90 lei
1 in stoc!

Pret: 11.90 lei
1 in stoc!

Pret: 21.90 lei

Pret: 119.75 lei
Alte carti din categoria DIVERSE:

Pret: 0.99 0.56 lei (-43%)
In stoc

Pret: 2.49 lei
In stoc

Pret: 2.75 lei
1 in stoc!

Pret: 2.75 lei
1 in stoc!

Pret: 0.62 lei
In stoc
© 2019 LIBRARIE.NET SRL