NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
What Was Promised
Preț: 69.22 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224427
Autor(i): Tobias Hill
Editura: Editura Bloomsbury Publishing
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781408840924
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
A powerful, multi-layered novel of London and its children, reaching across 40 years and capturing a city and a people in a time of tumultuous change. In the vein of Colum McCann and Andrea Levy's }Small Island{. This is Hill's first book with Bloomsbury.
Alte carti de TOBIAS HILL:
130.82 lei
Stoc furnizor
Skin 2015
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
61.52 lei
Stoc furnizor
Harvest 2014
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la BLOOMSBURY PUBLISHING:
77.94 70.15 lei -10%
Stoc limitat!
69.93 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
Weathering 2015
130.82 lei
Stoc furnizor
139.23 lei
Stoc furnizor
97.75 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2022 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL