Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

What Was Promised

Cod produs: 224427
Autor(i): Tobias Hill
Editura: Bloomsbury Publishing
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781408840924
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 62.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A powerful, multi-layered novel of London and its children, reaching across 40 years and capturing a city and a people in a time of tumultuous change. In the vein of Colum McCann and Andrea Levy's }Small Island{. This is Hill's first book with Bloomsbury.
Alte carti de TOBIAS HILL:

Pret: 118.93 lei
Skin 2015

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei
Alte carti din aceeasi categorie:
Alte carti de la BLOOMSBURY PUBLISHING:
Mudlarking 2018

Pret: 113.94 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei

Pret: 62.93 lei
Weathering 2015

Pret: 118.93 lei
© 2019 LIBRARIE.NET SRL