NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
Treasured Island
Preț: 65.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 275784
Autor(i): Frank Barrett
Editura: Editura AA Publishing
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9780749578138
Categorii: Carti in Limbi Straine, Sport, Travel and Leisure Interests, Travel & Holiday, Travel writing, Carti in Limba Engleza, Carti
A book lover's tour of Britain, for fans of Stuart Maconie and Simon Armitage. This literary quest takes in locations from everything from Winnie-the-Pooh's Hartfield to Jane Austen's Bath and Dracula's Whitby.
Alte carti din aceeasi categorie:
69.22 lei
Stoc furnizor
76.92 lei
Stoc furnizor
Deep South 2016
76.92 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
175.00 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA AA PUBLISHING:
52.73 47.46 lei -10%
Stoc limitat!
93.50 lei
Stoc furnizor
93.50 lei
Stoc furnizor
75.90 lei
Stoc furnizor
75.90 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2022 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL