NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
The Infinity Guardians
Preț: 47.94 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 428346
Autor(i): S. M. Wilson
Editura: Editura Usborne Publishing Ltd
Anul aparitiei: 2022
Nr. pagini: 320 pagini
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9781474987004
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Adventure stories, Science fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
Escape into space with the conclusion to the action-packed duology that began with The Infinity Files, perfect for fans of Doctor Who, Guardians of the Galaxy and The Aurora Cycle. "Action-packed, joyously futuristic." Armadillo"After so many years of bleak dystopias it's a pleasure to witness the return of space opera to YA." The Irish Times Get in. Get out.

Keep to the task. Leave no one behind. Ash Yang is the youngest ever Guardian of the Infinity Files, responsible for the universe's most powerful and dangerous artefacts.

And whether her planet-hopping missions take her to crumbling space ports, volcanic disasters or cloud cities, her new team - loyal Ezra, tech-genius Amara and daring Trik - have got her back. But when a ruthless enemy tracks them across the galaxies, Ash must protect not just her team and their home, but the whole universe.

Alte carti din aceeasi categorie:
In the End 2015
55.93 lei
Stoc furnizor
Cinder 2012
48.93 lei
Stoc furnizor
Broken Sky 2016
59.33 lei
Stoc furnizor
Unite Me 2014
62.93 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la USBORNE PUBLISHING LTD:
41.93 lei
Stoc furnizor
42.90 lei
Stoc furnizor
29.70 lei
Stoc furnizor
63.55 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET TWITTER LIBRARIE.NET
© 2023 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL