NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

A Home in the Sun

Preț: 47.94 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 412640
Autor(i): Sue Moorcroft
Editura: Editura HarperCollins ELT Publishers
Anul aparitiei: 2021
Nr. pagini: 384 pagini
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9780008430436
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Genre Fiction, Romance, Sport, Travel and Leisure Interests, Travel & Holiday, Carti in Limba Engleza, Carti
A gorgeous summer read about new beginnings from the Sunday Times bestseller. Home is where the heart is...but what if your heart is broken? When Judith loses her partner, she loses her life in Malta too - including the beautiful view from her sun-warmed balcony of the sparkling blue waters of Sliema Creek. Back in England, Judith finds a spare room in her sister's house where she grew up - but with it comes a whole host of family dramas.

Nursing a broken heart, Judith knows she must find happiness again - and rebuild her life on her own terms. Could an island in the sun be the answer she is looking for? A wonderfully escapist summer read, perfect for fans of Katie Fforde and Carole Matthews. **Previously published as Uphill All the Way** 'I love all of Sue Moorcroft's books!' Katie Fforde 'Effortlessly engaging!' Heat 'Must read!' Daily Express

Alte carti de SUE MOORCROFT:
47.94 lei
Stoc furnizor
47.94 lei
Stoc furnizor
52.73 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
61.52 lei
Stoc furnizor
26.87 lei
Stoc furnizor
26.33 lei
Stoc furnizor
53.94 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
77.94 lei
Stoc furnizor
117.49 lei
Stoc limitat!
99.89 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL