NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

While I Was Sleeping

Preț: 52.73 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 315920
Autor(i): Dani Atkins
Editura: Editura Simon & Schuster
Anul aparitiei: 2018
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9781471165931
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
This emotional family drama for fans of Jojo Moyes and Dorothy Koomson from the author of }Fractured{ depicts the attempt to reclaim a formerly hopeful life after a destabilising incident.
Alte carti de DANI ATKINS:
39.90 31.92 lei -19%
Stoc limitat!
39.90 31.92 lei -19%
In stoc
34.90 27.92 lei -19%
In stoc
61.52 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
Emma 2012
46.12 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
I Take You 2016
69.22 lei
Stoc furnizor
Exit West 2017
98.93 lei
Stoc furnizor
Gigolo 2018
7.70 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA SIMON & SCHUSTER:
149.00 lei
Stoc furnizor
76.45 lei
Stoc furnizor
59.33 lei
Stoc furnizor
93.50 lei
Stoc furnizor
80.00 lei
Stoc furnizor
49.02 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL