Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
Ξ Produse Ξ Promoții Info
Isadora Moon Goes to the Ballet
Pret: 3953 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 315281
Autor(i): Harriet Muncaster
Editura: Editura Oxford Children's Books
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
Tip coperta: necartonata
ISBN: 9780192744371
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Fantasy & magical realism, Carti in Limba Engleza, Carti
Isadora Moon is special because she is different. Her mum is a fairy, her dad is a vampire and she is a bit of both. This is a charming and funny new series of first chapter books, perfect for fans of Dixie O'Day and Squishy McFluff.
Alte carti comandate impreuna cu ISADORA MOON GOES TO THE BALLET:
20%
38383073 lei (20%)
In stoc
3000 lei
In stoc
3950 lei
In stoc
© 2021 LIBRARIE.NET SRL