Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
Ξ Produse Ξ Promoții Ξ Topuri 2020 Info
Shadow Keeper
Pret: 4613 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 291364
Autor(i): Abi Elphinstone
Editura: Editura SIMON & SCHUSTER CHILDREN'S
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
ISBN: 9781471122705
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
The 2nd book in a series full of magic, mystery and adventure, this follows on from }The Dreamsnatcher{. Moll, Gryff, Alfie and Siddy are back as they continue their quest to battle the Shadowmasks and fulfil the Bone Murmur's prophecy. With appeal to fans of Philip Pullman, Michelle Harrison and J.K. Rowling. Ages: 8+
Alte carti de ABI ELPHINSTONE:
5273 lei
Doar 1 in stoc!
Rumblestar 2019
4194 lei
Stoc furnizor
Sky Song 2018
4613 lei
Stoc furnizor
4613 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
-19%
6900055545 lei (-19%)
In stoc
-30%
1995013965 lei (-30%)
In stoc
2900 lei
Stoc furnizor
2900 lei
Stoc furnizor
2900 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la SIMON & SCHUSTER CHILDREN'S:
4613 lei
Doar 1 in stoc!
6392 lei
Stoc furnizor
8573 lei
Stoc furnizor
8573 lei
Stoc furnizor
-10%
30002700 lei (-10%)
Stoc furnizor
-10%
30002700 lei (-10%)
Stoc furnizor
-10%
42003780 lei (-10%)
Stoc furnizor
-9%
32952966 lei (-9%)
Stoc furnizor
-10%
24952245 lei (-10%)
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL