Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor

Twelve Days of Christmas

Cod produs: 286172
Autor(i): Debbie Macomber
Editura: Arrowv
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
ISBN: 9780099595052
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 35.94 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A festive story from the international bestselling author of }Cedar Cove{ and }Rose Harbor{ series. New Christmas title following on from the success of her festive book last year - }Dashing Through the Snow{. Perfect for fans of Maeve Binchy, Cathy Kelly, Erica James and Sheila O'Flanagan.
Alte carti de DEBBIE MACOMBER:

Pret: 19.90 lei

Pret: 19.90 lei

Pret: 35.94 lei

Pret: 11.56 lei
Alte carti din aceeasi categorie:

Pret: 100.00 77.00 lei (-23%)
2 in stoc!

Pret: 150.00 134.56 lei (-10%)
In stoc

Pret: 84.95 76.45 lei (-10%)
2 in stoc!

Pret: 49.00 37.74 lei (-22%)
In stoc
Alte carti de la ARROWV:

Pret: 35.94 lei

Pret: 48.93 lei
First Love 2015

Pret: 55.93 lei

Pret: 48.93 lei

Pret: 62.93 lei
1 in stoc!
© 2019 LIBRARIE.NET SRL