Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor

Total Package

Cod produs: 286136
Autor(i): Stephanie Evanovich
Editura: HC 360
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
ISBN: 9780062234865
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Genre Fiction, Romance, Carti in Engleza, Carti
Pret: 53.94 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A new novel from the author of }Big Girl Panties{, following a relationship between an American footballer and a sports commentator. With appeal to fans of Jennifer Weiner and Susan Anderson.
Alte carti de STEPHANIE EVANOVICH:

Pret: 53.94 lei

Pret: 62.93 lei
Sweet Spot 2015

Pret: 48.93 lei
Sweet Spot 2015

Pret: 62.93 lei
Sweet Spot 2014

Pret: 76.93 lei
Alte carti din aceeasi categorie:
-27%

Pret: 35.00 25.49 lei (-27%)
In stoc
-21%

Pret: 79.00 62.41 lei (-21%)
In stoc
-35%

Pret: 45.00 29.25 lei (-35%)
In stoc
© 2020 LIBRARIE.NET SRL