NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Almond for a Parrot

Preț: 85.73 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 286115
Autor(i): Wray Delaney
Editura: Editura Harlequin (UK)
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780008182540
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, Genre Fiction, Historical fiction, Erotic fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
An erotic historical novel written under a pseudonym by the award-winning children's author Sally Gardner. Set in 18th century London, it follows the life of Tully Truegood, a courtesan and magician's apprentice who on trial for murder. With appeal to fans of Sarah Waters and Jessie Burton.
Alte carti de WRAY DELANEY:
85.73 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
55.93 lei
Stoc furnizor
Flameborn 2016
46.13 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
Nexus 2015
76.92 lei
Stoc furnizor
Wrecked 2014
69.22 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la HARLEQUIN (UK):
85.73 lei
Stoc furnizor
Dual Image 2014
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL