Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
Cărți Manuale Jucării Diverse Promoții Info
Promoții

Circles of Stone

Pret: 5382 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 260048
Autor(i): Ian Johnstone
Editura: Editura Harper Collins Childrens Books
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9780007491179
Categorii: Adventure stories, Fiction, Children and Educational Books, Carti in Limbi Straine, Fantasy & magical realism, Carti in Limba Engleza, Carti
The second in an epic fantasy trilogy full of wonder and magic. Young Sylas is stuck in The Other, and desperate to return home to the mother he's just learned is still alive. For fans of C.S. Lewis and Eoin Colfer. Ages: 10+.
Alte carti de IAN JOHNSTONE:
4893 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
3293 lei
Stoc furnizor
3493 lei
Stoc furnizor
Egyptology 2004
13193 lei
Stoc furnizor
10002 lei
Stoc furnizor
Zero Hour 2015
6293 lei
Stoc furnizor
5273 lei
Stoc furnizor
3594 lei
Stoc furnizor
4612 lei
Stoc furnizor
4612 lei
Stoc furnizor
4612 lei
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL