Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor

Last Wish

Cod produs: 256671
Autor(i): Andrzej Sapkowski
Editura Gollancz
Anul aparitiei: 2008
Limba: engleza
ISBN: 9780575082441
Categorii: Carte straina, Fiction, Genre Fiction, Fantasy, Carti in Engleza, Carti
Pret: 53.94 lei
Disponibilitate: in stoc
Livrare estimativă: 3 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A fantasy epic from a Polish writer, which is already extremely popular in Europe. A game based on Sapkowski's books, }The Witcher{ has been launched this October. For fans of Patrick Rothfuss and Brian Ruckley.
Alte carti comandate impreuna cu LAST WISH:

Pret: 53.94 lei
Doar 1 in stoc!
Alte carti de ANDRZEJ SAPKOWSKI:
Alte carti din colectia ARMADA:
Strainul 2019

Pret: 59.99 lei
Doar 4 in stoc!
-25%

Pret: 124.99 93.74 lei (-25%)
In stoc

Pret: 39.99 lei
Doar 2 in stoc!
-10%

Pret: 49.99 44.99 lei (-10%)
In stoc
-10%

Pret: 34.99 31.49 lei (-10%)
In stoc
Alte carti din aceeasi categorie:
Alte carti de la EDITURA NEMIRA:
-25%

Pret: 39.99 29.99 lei (-25%)
In stoc
-10%

Pret: 29.99 26.99 lei (-10%)

Pret: 19.99 lei
Doar 1 in stoc!
-25%

Pret: 19.99 14.99 lei (-25%)
In stoc
-24%

Pret: 19.90 14.95 lei (-24%)
In stoc
-9%

Pret: 29.00 26.10 lei (-9%)
-10%

Pret: 26.00 23.40 lei (-10%)

Pret: 8.00 lei
Doar 1 in stoc!
-10%
© 2020 LIBRARIE.NET SRL