Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
Twelve Tribes of Hattie
Pret: 10002 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 244106
Autor(i): Ayana Mathis
Editura: Editura Hutchinson Books
Anul aparitiei: 2013
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780091944186
Categorii: Modern fiction, General & Literary Fiction, Fiction, Carte straina, Carti in Engleza, Carti
This unforgettably powerful novel about a mother's courage, sacrifice and love, set against the volatile history of 20th century America, is a debut of extraordinary distinction and will appeal to fans of Toni Morrison and Marilynne Robinson. 'Beautiful and necessary from the very fist sentence' Paul Harding.
Alte carti de AYANA MATHIS:
10002 lei
Stoc furnizor
5593 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la WINDMILL BOOKS:
Tamed 2018
6593 lei
Stoc furnizor
6152 lei
Stoc furnizor
Tigerman 2015
6152 lei
Stoc furnizor
6293 lei
Stoc furnizor
Enon 2014
6293 lei
Stoc furnizor
-19%
24901992 lei (-19%)
Stoc furnizor
990 lei
Stoc furnizor
990 lei
Stoc furnizor
11256 lei
Stoc furnizor
Fabule 2020
990 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL