Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

Twelve Tribes of Hattie

Cod produs: 244106
Autor(i): Ayana Mathis
Editura: Hutchinson Books
Anul aparitiei: 2013
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780091944186
Categorii: Modern fiction, General & Literary Fiction, Fiction, Carte straina, Carti in Engleza, Carti
Pret: 90.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
This unforgettably powerful novel about a mother's courage, sacrifice and love, set against the volatile history of 20th century America, is a debut of extraordinary distinction and will appeal to fans of Toni Morrison and Marilynne Robinson. 'Beautiful and necessary from the very fist sentence' Paul Harding.
Alte carti de AYANA MATHIS:

Pret: 90.93 lei

Pret: 55.93 lei
Alte carti de la HUTCHINSON BOOKS:

Pret: 77.94 lei
1 in stoc!
Lie 2014

Pret: 104.93 lei

Pret: 118.93 lei

Pret: 104.93 lei

Pret: 90.93 lei
© 2019 LIBRARIE.NET SRL