Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
Illusionists
Pret: 6152 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 243368
Autor(i): Rosie Thomas
Editura: Editura Harper Collins Paperbacks
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9780007512041
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Set in the 19th century, this is a sweeping and epic drama from the author of }The Kashmir Shawl{, which sold more than 150,000 copies in paperback. Ideal for fans of Victoria Hislop and Kate Morton. 'A brilliant Gothic mix of glitter and grime so atmospheric you can almost see the pea-soupers' }Daily Mail{
Alte carti de ROSIE THOMAS:
5593 lei
Stoc furnizor
-18%
18001462 lei (-18%)
In stoc
9093 lei
Stoc furnizor
6152 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
© 2020 LIBRARIE.NET SRL