NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Black Op

Preț: 41.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 232476
Autor(i): Tom Palmer
Editura: Editura Puffin
Anul aparitiei: 2012
Limba: engleza
ISBN: 9780141337784
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Adventure stories, Thrillers, Sporting stories, Carti in Limba Engleza, Carti
From the bestselling author of }Football Academy{ and the }Foul Play{ series. Perfect for fans of Alex Rider, the }Cherub{ series, as well as football fans. The Squad are spies with the perfect cover. They are also part of an England youth football team. Wherever trouble is kicking off, the Squad are sent in.
Alte carti de TOM PALMER:
46.13 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
46.12 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
Kick 2017
46.13 lei
Stoc furnizor
34.93 lei
Stoc furnizor
46.12 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA PUFFIN:
89.94 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
Jane Eyre 1994
55.93 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL