NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Nowhere

Preț: 53.82 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 232123
Autor(i): Jon Robinson
Editura: Editura Puffin
Anul aparitiei: 2013
Limba: engleza
ISBN: 9780141346540
Categorii: Carti in Limbi Straine, Children and Educational Books, Fiction, Adventure stories, Science fiction, Thrillers, Carti in Limba Engleza, Carti
The }Bourne Identity{ for teens, this debut action-packed conspiracy thriller is one of Puffin's most exciting titles of 2013, and is a must for all readers who love Alex Rider and Alex Scarrow. Alyn, Jes, Ryan and Elsa are Nowhere. They are imprisoned in a concrete cube in the middle of a dense forest with one hundred other teenagers from all over the country. Who has put them there? What do their captors want? And more importantly, how will they ever escape?
Alte carti de JON ROBINSON:
Somewhere 2015
55.93 lei
Stoc furnizor
Anywhere 2014
53.82 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
53.82 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
46.13 lei
Stoc limitat!
77.94 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA PUFFIN:
89.94 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
Jane Eyre 1994
55.93 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL