Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

Baby Aliens Got My Teacher!

Cod produs: 231644
Autor(i): Pamela Butchart
Editura: Nosy Crow Ltd
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9780857632371
Categorii: School stories, Fiction, Children and Educational Books, Carte straina, Carti in Engleza, Carti
Pret: 41.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A genuinely funny story for fans of Louise Rennison and Katie Davies. When Izzy's teacher starts being nice to them one day, they know that something is amiss. Miss Jones is the most evil teacher you could ever imagine and was even caught secretly smiling when Maisie Miller fell off her chair! She must have been taken over by aliens... Ages: 7+
Alte carti de PAMELA BUTCHART:

Pret: 89.90 45.84 lei (-49%)
2 in stoc!

Pret: 79.90 lei

Pret: 29.90 17.16 lei (-42%)
In stoc

Pret: 39.50 38.88 lei (-1%)
1 in stoc!

Pret: 29.90 lei
Stoc epuizat.
Alte carti din categoria ROCK:

Pret: 45.00 lei
Shine On 2008

Pret: 45.00 lei

Pret: 33.75 lei

Pret: 58.00 lei
1 in stoc!

Pret: 33.75 lei
Alte carti din categoria MUZICA:

Pret: 56.25 lei

Pret: 19.36 lei
1 in stoc!

Pret: 123.75 lei
Alte carti din categoria DIVERSE:
Alte carti de la CORINT JUNIOR:

Pret: 35.63 lei
2 in stoc!

Pret: 49.50 lei
In stoc

Pret: 49.99 27.90 lei (-44%)
In stoc

Pret: 24.90 lei
In stoc
© 2019 LIBRARIE.NET SRL