Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor

Baby Aliens Got My Teacher!

Cod produs: 231644
Autor(i): Pamela Butchart
Editura Nosy Crow Ltd
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9780857632371
Categorii: Carte straina, Children and Educational Books, Fiction, School stories, Carti in Engleza, Carti
Pret: 46.12 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A genuinely funny story for fans of Louise Rennison and Katie Davies. When Izzy's teacher starts being nice to them one day, they know that something is amiss. Miss Jones is the most evil teacher you could ever imagine and was even caught secretly smiling when Maisie Miller fell off her chair! She must have been taken over by aliens... Ages: 7+
Alte carti de PAMELA BUTCHART:

Pret: 89.90 lei

Stoc epuizat.

Pret: 29.90 lei
Doar 1 in stoc!
Alte carti din aceeasi categorie:

Pret: 33.75 lei

Pret: 61.88 lei

Pret: 50.63 lei

Pret: 49.99 lei
Doar 1 in stoc!
Alte carti de la EDITURA BLOOMSBURY:

Pret: 37.95 lei

Pret: 35.09 lei

Pret: 31.35 lei
© 2020 LIBRARIE.NET SRL