NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

It Must Have Been the Mistletoe

Preț: 53.82 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 229631
Autor(i): Judy Astley
Editura: Editura Black Swan
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9781784160203
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Limba Engleza, Carti
A witty and warm Christmas tale from the bestselling author of }The Look Of Love, I Should Be So Lucky, In The Summertime{ and many others. Set in Cornwall, it follows a family as they get together for Christmas with all sorts of emotional baggage. With appeal to fans of Jill Mansell and Marian Keyes.
Alte carti de JUDY ASTLEY:
104.93 lei
Stoc furnizor
130.82 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
24.90 19.92 lei -19%
In stoc
Alte carti din aceeasi categorie:
85.73 40.99 lei -52%
In stoc
61.52 lei
Stoc limitat!
Lolita 2011
59.33 lei
Stoc furnizor
52.73 lei
Stoc furnizor
Tangerine 2019
59.33 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA BLACK SWAN:
47.94 lei
Stoc furnizor
55.93 lei
Stoc furnizor
55.93 lei
Stoc furnizor
55.93 lei
Stoc furnizor
55.93 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL