Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
Hunted
Pret: 5593 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 229158
Autor(i): Karen Robards
Editura: Editura Hodder & Stoughton
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9781444786224
In this }New York Times{ bestselling author's latest heart-pounding romantic suspense novel, a reckless former detective knows too much, and a hostage negotiator is forced to join him on the run for his life. For fans of Tami Hoag and Nora Roberts.
Alte carti de KAREN ROBARDS:
-22%
19901548 lei (-22%)
In stoc
Stoc epuizat
13993 lei
Stoc furnizor
Hunted 2014
5593 lei
Stoc furnizor
Stoc epuizat
Alte carti din aceeasi categorie:
-15%
Maitreyi 2015
17341472 lei (-15%)
In stoc
-30%
45003150 lei (-30%)
Stoc furnizor
-18%
30002445 lei (-18%)
In stoc
4950 lei
Doar 1 in stoc!
-22%
30002326 lei (-22%)
In stoc
© 2020 LIBRARIE.NET SRL