NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Cărți Manuale Jucării Diverse Recomandări Info

Man at the Helm

Preț: 90.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 225082
Autor(i): Nina Stibbe
Editura: Editura Viking
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780241003152
A funny and irresistible novel about family chaos in the 1970s. Appeal for readers of Dawn French and Sue Townsend. }Love, Nina{ appeared on 12 'Book of the Year' lists and sold 30,000 copies across all formats.
Alte carti de NINA STIBBE:
55.93 lei
Stoc furnizor
Love, Nina 2014
69.22 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA VIKING:
89.94 lei
Stoc furnizor
Chop Chop 2014
90.93 lei
Stoc furnizor
90.93 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
104.93 lei
Stoc furnizor
© 2021 LIBRARIE.NET SRL