Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
Betrayal
Pret: 6152 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 224933
Autor(i): Will Jordan
Editura: Editura Arrow
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9780099574484
Categorii: Modern fiction, General & Literary Fiction, Fiction, Carte straina, Crime & mystery, Genre Fiction, Carti in Engleza, Carti
A 3rd thriller in the series featuring British CIA agent Ryan Drake, following on from }Redemption{ and }Sacrifice{. With appeal to fans of David Baldacci and Vince Flynn.
Alte carti de WILL JORDAN:
Sacrifice 2013
6152 lei
Stoc furnizor
Betrayal 2014
6152 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
-17%
Alte carti de la ARROW:
1500 lei
Stoc furnizor
5382 lei
Stoc furnizor
First Love 2015
6152 lei
Stoc furnizor
4893 lei
Stoc furnizor
6293 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL