NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Betrayal

Preț: 61.52 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224933
Autor(i): Will Jordan
Editura: Editura Arrow
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9780099574484
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Genre Fiction, Crime & mystery, Carti in Limba Engleza, Carti
A 3rd thriller in the series featuring British CIA agent Ryan Drake, following on from }Redemption{ and }Sacrifice{. With appeal to fans of David Baldacci and Vince Flynn.
Alte carti de WILL JORDAN:
Sacrifice 2013
61.52 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
85.73 40.99 lei -52%
In stoc
100.02 lei
Stoc furnizor
53.94 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
Rupture 2017
59.33 lei
Stoc limitat!
Alte carti de la ARROW:
15.00 lei
Stoc furnizor
53.82 lei
Stoc furnizor
First Love 2015
61.52 lei
Stoc furnizor
48.93 lei
Stoc furnizor
62.93 lei
Stoc furnizor
15.00 lei
Stoc furnizor
20.00 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL