Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor

Made in Essex

Cod produs: 224760
Autor(i): Laura Ziepe
Editura: Harper Collins Avon
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9780007486489
Categorii: Carte straina, Fiction, General & Literary Fiction, Modern fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 48.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
An addictive chick-lit novel with bite, which will appeal to fans of Paige Toon and Sophie Kinsella. Ziepe is an Essex girl herself, and perfectly placed to write this Essexy story.
Alte carti de LAURA ZIEPE:

Pret: 48.93 lei
Alte carti din aceeasi categorie:

Pret: 149.50 lei
Doar 2 in stoc!

Pret: 76.00 lei
Acatiste 2009

Pret: 32.00 lei

Pret: 95.63 lei
Alte carti de la HARPER COLLINS AVON:
Tick Tock 2019

Pret: 47.94 lei

Pret: 55.93 lei

Pret: 48.93 lei

Pret: 48.93 lei

Pret: 48.93 lei
© 2019 LIBRARIE.NET SRL