NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
House at Baker Street
Preț: 47.94 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 269384
Autor(i): Michelle Birkby
Editura: Editura Picador
Anul aparitiei: 2016
Limba: engleza
ISBN: 9781509807222
Categorii: Carti in Limbi Straine, Fiction, Genre Fiction, Crime & mystery, Carti in Limba Engleza, Carti
A cosy crime mystery for fans of Arthur Conan Doyle and Anthony Horowitz. When Sherlock Holmes turns away the case of persecuted Laura Shirley, Mrs Hudson, the landlady of Baker Street, and Mary Watson resolve to take it on themselves.
Alte carti din aceeasi categorie:
Black Bat 2015
173.25 lei
Stoc furnizor
Silent Boy 2015
55.93 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
Deadfall 2015
90.93 lei
Stoc furnizor
52.73 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA PICADOR:
89.94 lei
Stoc furnizor
100.02 lei
Stoc furnizor
Unwitting 2015
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
69.22 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2022 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL