Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
CONT CLIENT
1 produs
5593 lei
Ξ Produse Ξ Promoții Ξ Recomandări Info
Produsul cu id 229158 a fost adăugat în coș!
Hunted
Pret: 5593 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 229158
Autor(i): Karen Robards
Editura: Editura Hodder & Stoughton
Anul aparitiei: 2014
Limba: engleza
ISBN: 9781444786224
In this }New York Times{ bestselling author's latest heart-pounding romantic suspense novel, a reckless former detective knows too much, and a hostage negotiator is forced to join him on the run for his life. For fans of Tami Hoag and Nora Roberts.
Alte carti de KAREN ROBARDS:
-24%
19901500 lei (-24%)
In stoc
Stoc epuizat
13993 lei
Stoc furnizor
Hunted 2014
5593 lei
Stoc furnizor
Alte carti de la EDITURA HODDER & STOUGHTON:
2000 lei
Doar 2 in stoc!
6593 lei
Stoc furnizor
6897 lei
Stoc furnizor
Grip 2006
6050 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL