NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explicat în politica de cookies.

×
Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

CONT CLIENT CONTACT TELEFONIC INFO LIBRARIE.NET
Menu LIBRARIE.NET Cos cumparaturi
CAUTARE
LIBRARIE.NET
CAUTARE
COS
How To Make A Friend
Preț: 118.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 224365
Autor(i): Fleur Smithwick
Editura: Editura Bantam Press
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780593073360
This strong psychological suspense debut has a supernatural twist, offering a tense and unsettling read that will appeal to fans of Sophie Hannah and S.J. Watson.
Alte carti de la BANTAM PRESS:
Shut Eye 2015
104.93 lei
Stoc furnizor
Pegasus 2014
132.93 lei
Stoc furnizor
132.93 lei
Stoc furnizor
118.93 lei
Stoc furnizor
93.90 lei
Stoc furnizor
40.00 lei
Stoc furnizor
48.50 lei
Stoc furnizor
35.00 lei
Stoc furnizor
NEWSLETTER LIBRARIE.NET FACEBOOK LIBRARIE.NET INSTAGRAM LIBRARIE.NET PINTEREST LIBRARIE.NET YOUTUBE LIBRARIE.NET
© 2022 LIBRARIE.NET SRL
SAL SOL