Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilorASCUNDE NOTA
1 produs
11893 lei
Produsul cu id 224365 a fost adăugat în coș!
How To Make A Friend
Pret: 11893 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
Cod produs: 224365
Autor(i): Fleur Smithwick
Editura: Editura Bantam Press
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
Tip coperta: tare
ISBN: 9780593073360
This strong psychological suspense debut has a supernatural twist, offering a tense and unsettling read that will appeal to fans of Sophie Hannah and S.J. Watson.
Alte carti de FLEUR SMITHWICK:
11893 lei
Stoc furnizor
Alte carti din aceeasi categorie:
-26%
45003310 lei (-26%)
In stoc
1700 lei
Doar 1 in stoc!
7500 lei
Doar 1 in stoc!
Alte carti de la BANTAM PRESS:
13200 lei
Stoc furnizor
Shut Eye 2015
10493 lei
Stoc furnizor
Pegasus 2014
13293 lei
Stoc furnizor
13293 lei
Stoc furnizor
11893 lei
Stoc furnizor
© 2020 LIBRARIE.NET SRL