NOTIFICARE:

Librarie.Net și partenerii folosim cookie-uri sau tehnologii similare după cum este explciat în politica de cookies.

×

Preferințe Cookie-uri

Cookie-uri functionale - sunt necesare pentru a naviga pe site, pentru a memora preferințele tale legate de cookies și pentru a permite funcționarea procesului de comandă;

COS CUMPARATURI
Cărți Manuale Jucării Diverse Promo Info

Seating Arrangements

Preț: 62.93 lei
  • Carte in stoc la furnizor
  • Livrare estimativă în 30 zile
Cod produs: 228658
Autor(i): Maggie Shipstead
Editura: Editura Harper Collins Paperbacks
Anul aparitiei: 2013
Limba: engleza
ISBN: 9780007467730
Paperback edition of the debut novel, which won the Dylan Thomas Prize. Follows a New England patriarch as his life is overrun with relatives and friends, as he prepares to marry off his daughter. With appeal to fans of Jeffrey Eugenides and Michael Chabon. 'Maggie Shipstead is an outrageously gifted writer,' Richard Russo *Also appeared in May Buyer's Notes*
Alte carti de MAGGIE SHIPSTEAD:
104.93 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
49.87 lei
Stoc limitat!
Dark Rooms 2015
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
61.52 lei
Stoc furnizor
405.64 lei
Stoc furnizor
57.95 lei
Stoc furnizor
34.99 lei
Stoc furnizor
© 2022 LIBRARIE.NET SRL