Librarie.Net foloseste cookies. Continuarea navigării presupune acordul dumneavoastră conform termenilor și condițiilor
Tel: 0351.139.915 CONT CLIENTCONTACTINFO

Longest Fight

Cod produs: 226222
Autor(i): Emily Bullock
Editura: Myriad Editions
Anul aparitiei: 2015
Limba: engleza
ISBN: 9781908434531
Categorii: Carte straina, Fiction, Genre Fiction, Historical fiction, Carti in Engleza, Carti
Pret: 62.93 lei
Disponibilitate: in stoc furnizor
Livrare estimativă: 30 zile

» modalitati transport
» info disponibilitate si retur
» formular contact
A debut novel set in 1950s London, amidst the gritty and violent world of boxing. Bullock is a graduate of the UEA Creative Writing MA, and won the Bristol Short Story Prize with her story }My Girl{, which was broadcast on BBC Radio 4. With appeal to fans of Graham Greene, Sarah Waters and Graham Swift.
Alte carti de EMILY BULLOCK:

Pret: 62.93 lei
Alte carti din aceeasi categorie:
Alte carti de la MYRIAD EDITIONS:
Ghosting 2015

Pret: 62.93 lei

Pret: 55.93 lei

Pret: 55.93 lei
Twentysix 2011

Pret: 69.93 lei

Pret: 55.93 lei
© 2019 LIBRARIE.NET SRL